Ložní povlečení Stanex

Ložnice není jen místo, kam chodíme spát, ale je určena také pro odpočinek a relaxaci. Povlečení je velice důležitou součástí každé ložnice a na jeho kvalitu bychom tak měli všichni dbát. Každý večer ležet v prvotřídním povlečení přece není zhýčkanost, ale je to nezbytnost. Pro spokojený spánek je potřeba, aby povlečení bylo příjemné pokožce a dobře prodyšné. Vyrábíme pro vás kvalitní povlečení, které šijeme v jihočeském Písku. Při výrobě klademe důraz na kvalitu šití, výběr materiálu, ale i na dlouhou životnost a barevnou stálost povlečení. 

V naší nabídce naleznete povlečení z bavlny, krepu, flanelu, bavlněného saténu či atlas grádlu. Vybírat můžete i ze široké nabídky květinových, geometrických, tradičních, moderních, rustikálních i dětských vzorů.

Rozměr povlečení je při výběru povlečení důležitým aspektem. Kromě standardního rozměru 140x200 šijeme i prodloužený rozměr 140x220 či francouzské rozměry 200x220 či 220x240. Nabízíme i možnost povlaků na malé polštářky 40x40 či velké polštáře 90x70. Povlečení šijeme se zapínáním na knoflíky, na zip nebo na hotelovou kapsu.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 14 - 161 položek celkem
Nahoru
Další produkty