Další
Menu

Holey Quilt

Jednoduchý nápad někdy stačí k velkému objevu. Jako i v případě obyčejné přikrývky, kterou lidé běžně používají na celém světě. Malou změnou přitom může vzniknout něco zcela nového.

Vyrábíme přikrývky s dírou a nabízíme je Vám i Vašim dětem. Nejen proto, že pro děti mohou být zdrojem nové zábavy. Jsme přesvědčeni, že jsme vytvořili něco, o čem všichni říkali, že to nikdo dosud nevymyslel. Podobně, jak mnoho dospělých, i děti často spí s přikrývkou mezi nohama. Problém je, že když mají přikrývku mezi nohama, záda zůstávají odkrytá. To není zdravé a ani pohodlné. A odborníci potvrzují, že na tom, jak se v noci spí, mimořádně záleží. Pro děti to platí dvojnásob. Proto je naše přikrývka s dírou HoleyQuilt® unikátem, kterého si všimli už i v zahraničí.

Přikrývka s dírou uprostřed je skvělým řešením pro všechny, kteří rádi spí na boku a milují přikrývku mezi koleny. Díky tomuto řešení můžete spát ve své oblíbené poloze, aniž byste měli odkrytá záda. Pro spáče na boku není nic pohodlnějšího než spánek s touto dekou.

Jak vlastně tento nápad vznikl? Velmi jednoduše. Do produktu, běžně používaného lidmi na celém světě, jsme udělali díru. Vzniklo tak cosi zcela nového - přikrývka HoleyQuilt®. Tím, že má přikrývka ve svém středu díru, můžete si do ní dát pohodlně nohu nebo koleno, a přitom budete mít stále zakrytá záda - což s běžnou přikrývkou není možné.

Neskromně tvrdíme, že se nám podařila úžasná věc - výrazně jsme přispěli k pohodlnějšímu spánku! Vždyť co jiného, ​​než spokojený spánek Vám dodá nejen dostatek nové energie pro nový den, ale také zajistí Vašemu dítěti optimální podmínky pro jeho neustálý vývoj. Jednoduchá díra tak z obyčejné přikrývky udělala super přikrývku.

Výrobě přikrývek se naše společnost věnuje již přes 25 let a využíváme nejmodernější technologie.

Povlak tvoří příjemné polyesterové hedvábí a náplň přikrývek je složena z dutých konjugovaných vláken 100% značkového polyesteru. Tato lehká vzdušná vlákna mají dobré izolační vlastnosti a vytvářejí prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Díky použitým materiálům jsou veškeré naše polštáře a deky antialergické. Každý polštář má na jedné straně zip, který umožňuje přidat nebo odebrat náplň polštáře.

Nyní nabízíme na trhu nové produkty přikrývky HoleyQuilt® i  povlečení s dírou ze 100% bavlny.

Nejoblíbenější produkty